×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W weekend na kołobrzeskich kortach tenisowych zaplanowano Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych. To będzie XIII edycja tej imprezy, która na stałe wpisała się w letni kalendarz kołobrzeskich wydarzeń. W tegorocznych zawodach swój udział zapowiedziały gwiazdy filmowe oraz artyści tacy jak Tomasz Stockinger, Piotr Cyrwus, Wojciech Dąbrowski, Maurycy Polaski, Natalia Janoszek, oraz Małgorzata Pieńkowska.
Tenisiści walczyć będą o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Oprócz vipów zagrają również funkcjonariusze policji, sędziowie i prokuratorzy.

Uczestnicy turnieju połączą dobrą zabawę z pomocą dla rodzin po nieżyjących kolegach. Oprócz zmagań sportowych odbędą się również licytację przedmiotów na rzecz dzieci po poległych policjantach. Imprezie w sobotę będzie towarzyszył piknik połączony z pokazem sprzętu policyjnego. Cały dochód z imprezy trafi na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Początek rywalizacji w piątek 28 sierpnia o godz.11.30.


ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA