×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
 

Kasia Lins Moja Wina Tour

Kultura, Rozrywka, Koncerty
kasiailins
Termin: 22 listopad 2020 19:00

Miejsce: Regionalne Centrum Kultury  |  Miejscowość: Kołobrzeg, Polska

Kasia Lins z zespołem wystąpi w Kołobrzegu w ramach "Moja Wina Tour" - trasy promującej jej najnowszy album.

Zapraszamy do uczestnictwa w jesiennych nabożeństwach koncertowych. Podczas wspólnych spotkań odśpiewamy niejedną litanie i odprawimy niezbędne akty pokutne. Wiary i winy rzetelnie wyznamy, grzeszników rozgrzeszymy, a skruszonych pobłogosławimy. Wszelkie dary przyjmiemy. Ofiar składać nie będziemy.

Już wiemy czego Wasze dusze pragną. Nie wyjdą spragnione. Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.

Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album "Wiersz Ostatni", który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.

W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.
Zespół wystąpi w składzie:

    Kasia Lins
    Karol Łakomiec
    Agnieszka Bigaj
    Wiktoria Jakubowska

 

Addres
Solna 1
78-100 Kołobrzeg, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 22 listopad 2020 19:00

Wspierane przez iCagenda